Kategorie
Szukaj Witch
Witch i Winx
W.I.T.C.H. Czarodziejki to serial animowany dla dziewczyn który powstał w 2004 roku ostatnio odcinek nakręcono w 2006 roku. Bajka Witch opowiada przygody pięciu dziewczyn, które bronią świat przed niebezpieczeństwami. Dziewczyny nazywają się: Will Vandom, Irma Lair, Taranee Cook, Cornelia Hale oraz Hay Lin. Na naszym portalu odnajdziemy przede wszystki gry jak i inną rozrywkę związaną z czarodziejkami Wich. Zchęcamy do grania w gry z Czarodziejki Witch.
Marzec 2015
P W Ś C P S N
« sty    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Postacie Witch
Will Vandom dziewczyna ta ma rude włosy. razem z dwiema Witch chodzi do klasy to oczywiście Cornelia oraz Elyon. Jej ulubione sporty to pływania i jazda na rowerze. Jej hobby to kolekcjonowanie żab. Mieszka wraz ze swoją kochaną mamą w miejscowości Heatheliferd. Zakochan jest w Matice. Żywioł: kwintesencja. Urodziny: 19 stycznia. Znak zodiaku: koziorożec. Ulubione przedmioty: biologia, chemia i fizyka. Irma Lair ma przepiękne brązowe oczka. Uwielbia słuchać muzyki. Dziewczyna z Witch ma moc wody. mieszka z mamą tatą orazj jej bratem. Żywioł: woda. Urodziny: 13 marca. Znak zodiaku: ryby. Ulubiony przedmiot: geografia. Taranee Cook Ta czarodziejka Witch posiada czarne włosy. Jej hobby to gra w koszykówkę. Nosi także okulary. Ma wielką moc panowania nad ogniem. Uwielbia także fotografowanie. Miszka z tatą psychologiem, mamąoraz bratem. Żywioł: ogień. Urodziny: 23 marca. Znak zodiaku: baran. Ulubiony przedmiot: matematyka. Cornelia Hale Kolejna już czarodziejka, tym razme ma blond włosy, uwielbia jeździć na łyżwach, a także robić zakupy. Żywioł: ziemia. Urodziny: 10 maja. Znak zodiaku: byk. Ulubiony przedmiot: historia. Hay Lin Ostatnia z pięciu czarodziejek Witch ma czarne włosy, lubi karate. Żywioł: powietrze. Urodziny: 4 czerwca. Znak zodiaku: bliźnięta. Ulubiony przedmiot: plastyka.
Komentarze z Winx i Witch

Posts Tagged ‘ubieranki winx’

Ubieranka Winx

Tym razem do ubrania będziemy tutaj mieli postać z bajki o czarodziejkach Winx. Do ubioru mamy jedną z Winx, czy wiecie to jest za postać Winx? Na pewno wybierzecie jakieś ciekawe ubrania, które dla Was przygotowaliśmy w tej gierce online dla dziewczyn.